Nezařazené

Ketonová dieta funguje

Ketonová dieta funguje!
Vždy jsem si udržovala hmotnost kolem 65kg, ale během pětiletého studia na VŠ jsem přibrala až na hrozných 84kg, což pro mě bylo přímo děsivé! Jak se to stalo? Myslím, že mé přibírání nastartovala nutná hormonální léčba před třemi lety a zbytek díla dokonal stres a nepravidelná životospráva, kdy pro mne bylo nemyslitelné snídat a naopak samozřejmé najíst se až večer. Nákup slavnostního oblečení na promoci pro mě bylo doslova trestem. Musela jsem vybírat v konfekčních velikostech 42-44, nikoli 38-40 jako kdysi.

Padlo tedy rozhodnutí, že ,,s tím budu muset něco dělat“. Představa nákupu a přípravy speciální stravy pro mne byla z časových důvodů nepřijatelná, stále jsem proto hledala tu ,,ideální dietu“. Nouzi o pohyb jsem neměla díky rekonstrukci domu, do níž jsem se v létě pustila, ale stále jsem nebyla schopna pravidelně jíst a hlad jsem měla až večer. Až jsem narazila na internetu na název ,,Ketonová dieta“. Z pohledu biochemie mi tento způsob hubnutí dával smysl a navíc mě zaujala snadná a rychlá příprava jídel. Nejvíce se mi líbila nabídka produktů Ketomix, jelikož tyto výrobky neobsahují glutamát ani jiné nevhodné přídavky. Bylo rozhodnuto a já objednala svůj první balíček na týden.

Přiznávám, že první týden byl velmi kritický! Tím, že jsem si první jídlo dala už ráno, jsem nastartovala trávení a měla jsem hlad pořád a chutě i na jídla, o nichž jsem nevěděla, že existují.. Hlad jsem dokázala úspěšně potlačit povolenou zeleninou, kterou jsem měla v dosahu neustále. S chutěma to trvalo déle. Když jsem ale po týdnu stoupla na váhu a viděla první váhový úbytek, motivace k nákupu dalšího balíčku byla jistá.

Zhruba po 2 týdnech jsem se na Ketomix adaptovala a jiná jídla mě nijak nelákala. A mé výsledky? Za první měsíce jsem zhubla téměř na původní váhu. Zmizelo 14cm v pase, 8cm přes boky a 4cm přes paže. Obléknu opět většinu kostýmků, které mi byly v posledních letech zapovězeny, džíny jsou mi velké. A cítím se opět výborně! Naučila jsem se ráno snídat, což je základ.

 

V současné době piji 3x denně koktejl, neboť mi chutná, jeho příprava je snadná a i když nemám čas jít na oběd, vím, že jídlo nevynechám. Dvakrát denně si dám jídlo, na které mám chuť a kila stále mizí.. Za sebe mohu Ketomix určitě doporučit!

STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY >>>
(klikněte ZDE pro slevu 500 Kč)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *