Nezařazené

Váha šla rychle dolů

lorencova1Zdravím všechny pozitivně naladěné, které mají neskutečnou touhu zhubnout pár kil, jako já!

Začnu tím, že se představím a co mě přivedlo začít s proteinovou dietou. Jmenuji se Jana, je mi 39let, výška 158cm, váha 63kg. Mám 8letého syna a bydlím v Praze. Poslední měsíce jsem na sobě začala výrazně pocitovat nadváhu. Měla jsem stavy, kdy jsem chodila nekolikrát týdně do posilovny, na běžící pás, doma mám rotoped, na kterém jsem také pravidelně jezdila (ted opět slouží jako věšák), dokonce jsem vyzkoušla i Herbalife koktejl (který funguje, ale po přestání užívání jsem měla nadváhu zpět), takže to bylo nahoru a dolu. Na svojí výšku mám cca 13kg nadváhu, a začínala jsem z toho mít neskutečný mindrák. Do 30 jsem měla postavu pěknou, nemusela jsem se ohlížet na to co jím a pohyb jsem také nepotřebovala. Jenže jak roky běží, člověk kyne. Poslední dobou si toho začínalo všímat i okoli (rodina) a to mě dost mrzelo.

Zkoušela jsem nejíst, pak jsem se zase přejídala…. No a na internetu jsem narazila na Ketomix. Něco jsem si o tom přečetla, hodně dlouho jsem váhala, protože jsem samoživitelka a 5500tis Kc je pro mě hodně peněz. Po přečtení recenzí na tuto dietu jsem se rozhodla, že do toho půjdu. Ve finále, když jsem to spočítala, tak jedno jídlo vyjde na 39Kč, což není moc.

lorencova2

Nejtěžší pro mě bylo si navyknout jíst 5x denně a pít cca 2,5l tekutin. Když jsem poprvé ochutnala koktejl, vůbec mi nejel a bědovala jsem nad tím, jak to zvládnu. Nakonec to bylo tím, že jsem si dala do koktejlu málo příchutě, proto byl nechutný. Ještě jsem nejela ani týden a už má 2 kila dole – a na jídla jsem si velmi rychle zvykla! Ke koktejlům mám polévky, omelety, kaše a ‚světe div se‘ opravdu si na nich pochutnávám. Další obrovská podpora je na facebooku ve skupince Ketomix, ale hlavní zásluhu na tom, že to zvládám má Ketomix poradkyně Monča. Je na příjmu kdykoliv potřebuji, i když menší krizi jsem měla cca 1x.

Moc mě překvapilo, když jsem byla včera v bazenu , lidi tam kolem mě chodili s gyrosem a klobasama a ja jsem na to neměla vůbec chut. Pritom tohle jídlo zbožnuju Jsem na proteinové dietě krátce, ještě je přede mnou dlouhá cesta, tak doufám, že to zvládnu.

Tímto chci namotivovat všechny, kteří se rozhodnou se sebou něco dělat. Hodně štěstí a sil!

KETONOVÁ DIETA NA 1 TÝDEN >>>

KETONOVÁ DIETA NA 4 TÝDNY >>>


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *