Nezařazené

Závidí mi můj pekáč buchet!

Jsem člověk, kterého baví výzvy, a tak jsem si dal za cíl dostat se zpět do formy. Už rok jsem se flákal a nic nedělal. Rozhodl jsem se pro proměnu pomocí ketonové diety. Během 4 týdnů jsem si dokázal, že zvládnu svoje tělo znovu nastartovat a cítit se skvěle, zbavit se přebytečného tuku a nabrat zase pořádný ‘‘pekáč buchet,, .

U ketonové diety není potřeba cvičit, když chcete zhubnout. Ale já si stanovil extrémní výzvu, takže jsem na sobě každý den makal ve fitku. První týden byl hodně těžký. Cítil jsem se unavený, ale rozhodně jsem na sobě viděl výsledky. A to byla motivace!

Trenér mi potvrdil, že úspěch nestojí pouze na odmakaných hodinách v posilovně, ale důležitá je strava. Nebyl ale čas trávit dlouhé hodiny v kuchyni. A díky instantním potravinám šlo vše rychle. Nemusel jsem si lámat hlavu s vařením.

Nevzdát to! Začátek bývá vždy nejtěžší!

Jako lehkou snídani jsem si oblíbil banánový koktejl, k svačině gulášovou polévku nebo čokoládovou kaši a večer palačinku na slano s tvarohem.

Přípravou skvělých jídel jsem trávil ani ne 3 minuty a vážně si pochutnal. Jedl jsem pravidelně a nemusel hladovět. Díky těmto potravinám jsem doplnil dostatek bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek, které moje tělo vyčerpané tréninkem nutně potřebovalo. Navíc jsem se naučil dodržovat pitný režim a zvýšil příjem zeleniny.

Tuk ubýval, svaly začínaly být konečně pořádně vidět a motivace o to víc rostla!

Je super pocit, cítit se ve svém těle dobře, sebevědomě a nestydět se ukázat! Každému bych tímto způsobem upřímně moc rád předal svojí zkušenost a ukázal, jak na to.

Přeji každému mnoho úspěchu v cestě ke své vysněné postavě!

STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY >>>
(klikněte zde pro slevu 500 Kč)