Nezařazené

Jak jsem zhubla

Díky Vám mám větší sebevědomí což je něco skvělého… Děkuji mooc 🙂

Jmenuji se Iveta Součková je mi 47 let. Pracovně jsem dost vytížena a pohybu mám fakt hodně s tím že ale moje strava byla špatná. Kila dolů teda nešla, i když se všude pohybuji na kole.

V červnu 2017 jsem byla na dovolené v Itálii. Byla skvělá, syn fotil a pak mi fotku poslal na Facebook. Nevěřila jsem svým očím, že takhle vypadám. ‚Tahle tedy ne!‚, zněl můj vnitřní hlas, ‚začni se sebou něco dělat – udělej to pro svoje tělo, zaslouží si to … !‘

To odstartovalo mé pátraní, jak a kde mám začít. Když mi na internetu skočila stránka Ketomix.cz jako na zavolanou, začetla jsem se, co nabízí. Byla to výzva – objednala jsem si balíček a trochu se bála, zda mi jídla budou chutnat. Jídla ale byla skvělá, chutnala mi a vůbec jsem neměla hlad.

Raději jsem si objednala ještě jeden balíček s tím, že když mi zbyde, budu to mít pro udržení váhy do druhé fáze. Jedna porce jídla mě díky slevě 500 Kč vyšla pouze na 36 Kč, což je úplně v pohodě. Věřila jsem si, že to dokážu, a zvednu si sebevědomí, což se stalo.

Díky Ketonové dietě jsem se cítila opět mladší a úžasně! Jsem ráda i za pytlíčky, vše mi usnadňují, možná pohodlnost, ale vůbec mi to nevadí.

Mám čas věnovat se sobě, jídlo jím pravidelně po 3 hodinách 5x denně. Mám ho na celý den do práce nachystané během chvilky, to je prostě skvělé. Do obchodu jdu jen pro zeleninu, kterou můžu. Neláká mě nic jiného, nemám žádné chutě. Neodpírám si ani kávu s mlékem, ale místo cukru používám umělé sladidlo. Také to jde, vše je hodně o hlavě. Dodržuji i pitný režim – dříve bych to nedala, teď s chutí piji 2-3 l vody i s plátkem citronu nebo s mátou.

No a jojo efekt se nedostavil – řídila jsem se radami vaší skvělé vyživové poradkyně, se kterou jsem mohla vše probrat. Díky Ketomixu jsem nastartovaná a ve stavu ketozy se cítím nádherně a plná energie, které mám ještě více. Chce to odvahu jít do toho a musíte to hlavně chtít sami – a pak kilča skáčou dolů!

Občas si dám koktejl nebo polévku, ale nemusím se moc hlídat. Děkuji celému týmu Ketomix za skvělý nápad, že vymysleli něco, co opravdu funguje. Chtěla jsem se tady s Vámi s radostí podělit o to, jak se cítím. Kdo váhá tak huráá do toho! 🙂  Tady je odkaz na na balíčky, díky kterým jsem zhubla:

STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY >>>
(klikněte ZDE pro slevu 500 Kč)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *