Vaše úspěchy

Nevěřila jsem, jak skvěle to funguje

Díky Vám mám větší sebevědomí což je něco skvělého… Děkuji mooc 🙂

Jmenuji se Iveta Součková je mi 47 let. Pracovně jsem dost vytížena a pohybu mám fakt hodně s tím že ale moje strava byla špatná. Kila dolů teda nešla, i když se všude pohybuji na kole.

V červnu 2017 jsem byla na dovolené v Itálii. Byla skvělá, syn fotil a pak mi fotku poslal na Facebook. Nevěřila jsem svým očím, že takhle vypadám. ‚Tahle tedy ne!‚, zněl můj vnitřní hlas, ‚začni se sebou něco dělat – udělej to pro svoje tělo, zaslouží si to … !‘

To odstartovalo mé pátraní, jak a kde mám začít. Když mi na internetu skočila stránka Ketonové diety jako na zavolanou, začetla jsem se, co nabízí. Byla to výzva – objednala jsem si balíček a trochu se bála, zda mi jídla budou chutnat. Jídla ale byla skvělá, chutnala mi a vůbec jsem neměla hlad.

Raději jsem si objednala ještě jeden balíček s tím, že když mi zbyde, budu to mít pro udržení váhy do druhé fáze. Jedna porce jídla mě vyšla pouze na 36 Kč, což je úplně v pohodě. Věřila jsem si, že to dokážu, a zvednu si sebevědomí, což se stalo.

Postupně jsem na Ketonové dietě shodila 10 kg a cítila se mladší a úžasně! Jsem ráda i za pytlíčky, vše mi usnadňují, možná pohodlnost, ale vůbec mi to nevadí.

Mám čas věnovat se sobě, jídlo jím pravidelně po 3 hodinách 5x denně. Mám ho na celý den do práce nachystané během chvilky, to je prostě skvělé. Do obchodu jdu jen pro zeleninu, kterou můžu. Neláká mě nic jiného, nemám žádné chutě. Neodpírám si ani kávu s mlékem, ale místo cukru používám umělé sladidlo. Také to jde, vše je hodně o hlavě. Dodržuji i pitný režim – dříve bych to nedala, teď s chutí piji 2-3 l vody i s plátkem citronu nebo s mátou.

No a jojo efekt se nedostavil – řídila jsem se radami vaší skvělé vyživové poradkyně, se kterou jsem mohla vše probrat. Díky Ketomixu jsem nastartovaná a ve stavu ketozy se cítím nádherně a plná energie, které mám ještě více. Chce to odvahu jít do toho a musíte to hlavně chtít sami – a pak kilča skáčou dolů!

Nakonec jsem zhubla 14 kg a se svojí váhou jsem nyní spokojená. Občas si dám koktejl nebo polévku, ale nemusím se moc hlídat. Děkuji celému týmu Ketomix za skvělý nápad, že vymysleli něco, co opravdu funguje. Chtěla jsem se tady s Vámi s radostí podělit o to, jak se cítím. Kdo váhá tak huráá do toho! 🙂  Tady je odkaz na na balíčky, díky kterým jsem zhubla:

KETONOVÁ DIETA: STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

KETONOVÁ DIETA: VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY >>>
(klikněte ZDE pro slevu 500 Kč)


6 Comments on “Nevěřila jsem, jak skvěle to funguje

  1. Já mám týden za sebou, jsem spokojená, nemám pocit hladu , nikdy jsem nepila tolik vody denne, zvládám to a to už je co říct. Kila jdou dolů a to je pro mne to hlavní

  2. Ja jsem za 2 mesice shodila 18 kg a vahu drzim uz 2 roky.Ted se chystam na dalsich 10 kg a kdyz to zvladnu budu na vaze, kterou jsem mela na VS

  3. od pondělí budu zahajovat zázrak KETOMIX, už ho mám doma, tak jsem moc zvědavá, jak to půjde a moc se těším 🙂

  4. Mám za sebou 3týdny a dole 7kg. Občas hřeším (v povolených mezích) a dám si rybu a fazolky, nebo kousek krůtího masa se zeleninou…takže nejím jen tuto kosmickou stravu na 100%. Zpočátku šla kila dolů rychle, teď se to trochu zastavilo, ale cítím se skvěle. Energie dostatek a chuť se hýbat daleko větší než dříve. A úplně jsem si odkyselila organismus. A aby mi vše dobře trávilo, občas si navečer dám 2dcl Zaječické hořké. Můj cíl je 15kg dolů, tak uvidím,zda se mi to podaří. Největší problém mám s pravidelností. Na tom musím zapracovat.

  5. Začala jsem v polovině července fází 3, kterou jsem si ještě jednou zopakovala. Nyní pokračují 2.fází a jsem moc spokojená. Přidala jsem k tomu ještě chůzi s hůlkama. Mám dole 14 kg a stále pokračuji. Je to opravdu super, hlavně příprava, která zabere opravdu minimum času. Doporučuji!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *