Vaše úspěchy

Jak jsem zhubla

Díky Vám mám větší sebevědomí což je něco skvělého… Děkuji mooc 🙂

Jmenuji se Iveta Součková je mi 47 let. Pracovně jsem dost vytížena a pohybu mám fakt hodně s tím že ale moje strava byla špatná. Kila dolů teda nešla, i když se všude pohybuji na kole.

Letos v červnu jsem byla na dovolené v Itálii. Byla skvělá, syn fotil a pak mi fotku poslal na Facebook. Nevěřila jsem svým očím, že takhle vypadám. ‚Tahle tedy ne!‚, zněl můj vnitřní hlas, ‚začni se sebou něco dělat – udělej to pro svoje tělo, zaslouží si to … !‘

To odstartovalo mé pátraní, jak a kde mám začít. Když mi na internetu skočila stránka Ketonové diety jako na zavolanou, začetla jsem se, co nabízí. Byla to výzva – objednala jsem si balíček a trochu se bála, zda mi jídla budou chutnat. Jídla ale byla skvělá, chutnala mi a vůbec jsem neměla hlad.

Raději jsem si objednala ještě jeden balíček s tím, že když mi zbyde, budu to mít pro udržení váhy do druhé fáze. Jedna porce jídla mě vyšla pouze na 36 Kč, což je úplně v pohodě. Věřila jsem si, že to dokážu, a zvednu si sebevědomí, což se stalo.

Postupně jsem na Ketonové dietě shodila 17 kg a cítila se mladší a úžasně! Jsem ráda i za pytlíčky, vše mi usnadňují, možná pohodlnost, ale vůbec mi to nevadí.

Mám čas věnovat se sobě, jídlo jím pravidelně po 3 hodinách 5x denně. Mám ho na celý den do práce nachystané během chvilky, to je prostě skvělé. Do obchodu jdu jen pro zeleninu, kterou můžu. Neláká mě nic jiného, nemám žádné chutě. Neodpírám si ani kávu s mlékem, ale místo cukru používám umělé sladidlo. Také to jde, vše je hodně o hlavě. Dodržuji i pitný režim – dříve bych to nedala, teď s chutí piji 2-3 l vody i s plátkem citronu nebo s mátou.

No a jojo efekt se nedostavil – řídila jsem se radami vaší skvělé vyživové poradkyně, se kterou jsem mohla vše probrat. Díky Ketomixu jsem nastartovaná a ve stavu ketozy se cítím nádherně a plná energie, které mám ještě více. Chce to odvahu jít do toho a musíte to hlavně chtít sami – a pak kilča skáčou dolů!

8. ledna 2018 mi dokonce vyšel článek v Blesku pro ženy, kde jsem odpovídala na dotazy, jak mi hubnutí šlo 🙂

Nakonec jsem zhubla 18 kg a se svojí váhou jsem nyní spokojená. Občas si dám koktejl nebo polévku, ale nemusím se moc hlídat. Děkuji celému týmu Ketomix za skvělý nápad, že vymysleli něco, co opravdu funguje. Chtěla jsem se tady s Vámi s radostí podělit o to, jak se cítím. Kdo váhá tak huráá do toho! 🙂  Tady je odkaz na na balíčky, díky kterým jsem zhubla:

KETONOVÁ DIETA: STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

KETONOVÁ DIETA: VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY >>>
(klikněte ZDE pro slevu 500 Kč)


17 Comments on “Jak jsem zhubla

  1. Dobrý den, na stejné dietě jsem také ve svých 47 letech dala bez nervů dolů za dva a půl měsíce ( 3x tři týdny) místo plánovaných 10 kg, kil 12, takže paráda. Jsem o 12 kg šťastnější. Také tuto ketonovou dietu všude doporučuji! Hodně cestuji a i na cestování je to pohodlné. Koktejl jsem si připravila doma, nebo omeletu, nebo si vzala tyčinku. Vše chutné, vůbec není pocit hladu, ani chutě.

  2. Dobrý den,ve svých 49 letech jsem o 23 kg šťastnější za pouhých pul roku,stáčí se vyvarovat bílým pečivu a sladkostem a tučním potravinám

  3. Jsem nadšena z článku o ketonové dietě, můžete mi ji prosím doporučit, odkud ji čerpat, nic dalšího nevím, děkuji. Pokud bude pro mne dosažitelná, mám 78 r. a chtěla bych si ještě usnadnit život bez nadváhy.

  4. gratuluji,sám sem ukončil 3měsiční kůru 10.12.2017 ,od té doby zůstávám na stejné váze,shodil sem 26kg a chystám se 3měs.kůru opakovat od července po mé padesátce a dovolené.

  5. Za dobu od ledna 2017 do září 2017 jsem zhubla díky ketonové diety, kterou jsem si připravovala jsem zhubla 30 kg.Do dnešní doby se udržují na stejny váze a jím co mám chuť.Je to pravda že je to v hlavě jednotlivce.

  6. Na počátku jsem měla při své výšce 154 cm 125 kilo. Cítila jsem, že mám určitou nadváhu a rozhodla se s tím něco udělat. A tak jsem si pořídila ketonovou dietu, kterou držím již pátý den a zhubla jsem již o neuvěřitelné 2 kilogramy a jedu dál!!!

  7. Je to skvělá dieta. Po třech měsících jsem o 17 kg krásnější. Funguje to . Vřele doporučuji.

  8. Musím uznat, že to skutečně funguje, za devět týdnů jsem ztratila 13 Kg, teď mám o další 2 kg méně.
    Držím se. Jsem moc spokojená.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *