Nezařazené

Katarína: byla jsem nešťastná ze své váhy

Ještě před pár měsíci byla 35letá Katarína ze Slovenska nešťastná ze své váhy. Trápila ji nadváha a mnoho zdravotních problémů. Rozhodla se ale vše změnit.

,,Celý život som bojovala s nadváhou, mám poruchu štítnej žľazy a k tomu mám aj genetickú predispozíciu (laicky povedané – priberám aj z vody ). Po mojich neustálych pokusoch schudnúť som už bola zúfalá. Keď som sa aj diétou pár kíl zbavila, o chvíľu boli späť aj s bonusom.“

Katarína vyzkoušela bílkovinnou dietu. Ta je založená na zvýšeném příjmu bílkovin a naopak vyloučení sacharidů z jídelníčku. Tělo se dostane do stavu ketózy.  

,,Pri prezeraní internetu som objavila reklamu na ketonovou dietu. Prečítala som si základné info a objednala balíček na celý mesiac. Pustila som sa do toho 7. 4. pri váhe 95 kg a výške 165 cm, obvod pásu bol 107 cm. Po chvíli som sa tak zbavila tukových vankúšov, s ktorými som bojovala roky a cvičenie ani iné diéty na nich nepomáhali.

,,Jedlá mi veľmi chutili, vôbec som nebola hladná a mala som veľa energie. Jedla som 5 x denne polievky, palacinky, kaše, kokteily a omelety. Veľmi oceňujem aj ľahkú a rýchlu prípravu. Každý deň som do jedálničku zaradila zeleninu a oriešky.“

Pravidlem KetoMix diety je konzumovat v první fázi půl kila zeleniny, ve druhé fázi až kilo. Důležitý je také příjem zdravých tuků, které najdete v oříšcích nebo semínkách.

,,Dohromady som schudla  tolko kilogramov, že som až nerozumela tomu, kde sa všetok tuk stratil.“ Bílkovinná dieta míří právě jen na tuk, naopak svalová hmota zůstane zachována, protože je díky dostatku bílkovin chráněna.

,,Dnes som na váhe 70 kg (pás 76 cm)  a začala som cvičiť, aby som  spevnila svalstvo. Môžem s radosťou a hrdosťou povedať, že Ketomix ma naučil správne  a pravidelne sa stravovať. Vôbec som nepribrala, dokonca ešte pomaly ubúdajú centimetre. Počúvam chvály z okolia, že som nová a mladšia. Všetkým, čo rozmýšľajú, či sa do toho pustiť, chcem týmto príbehom ukázať, že je to možné.  Zmenil sa mi život. Vrelo doporučujem a držím palce.“ Zde naleznete odkazy, díky kterým Katarína zhubla:

STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>


7 Comments on “Katarína: byla jsem nešťastná ze své váhy

  1. Mohu potrvdit,že i na mne tato dieta zafungovala,přestože svým věkem patřím už k seniorkám.Za pět týdnů jsem zhubla 10 kg.Od svého mládí jsem vyzkoušela tolik diet,že bych o nich mohla psát romány a Ketomix,byla jediná dieta,která spolehlivě funguje i na můj pomalý metabolismus.

  2. Dobrý den,
    nyní tuto dietu držím a po týdnu mám 1,5 kg dole a 2 cm v pase, 1 cm přes boky….Zatím funguje, jídlo je chutné 🙂

  3. Ketodieta opravdu úžasně účinkovala, nadšeně jsem zhubla za měsíc 10 kg, Jíte jídlo z pytlíku a kila letí dolu. To však není trvalé řešení. Po skončení diety se můj pomalý metabolismus nadšeně vrhal na vše, co nebylo jídlo z pytlíčku. Je mi 50 let, snažím se jíst zdravě, celý život ráda sportuji, přesto má váha neodpovídá vynaloženému úsilí. Z 82kg jsem dnes na 100kg. Pomohly mi k tomu hormonální změny související s přechodem , starosti doma i v práci a keto dieta, která naučila můj organismus ještě více šetřit s dodanými kaloriemi. Nehodlám se vzdát v boji s nadváhou . Opravdu trvale udržitelné je hlídání rovnice příjem – výdej. V

  4. Užívám již měsíc a jsem spokojená zatím 12 kg tuku kolem břicha dole, budu pokračovat 2. a 3 krokem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *