Nezařazené

Kateřina díky keto dietě zhubla již za 3 měsíce na svoji vysněnou váhu

Celý život bojuji s nadváhou. Po každé, když se mi podařilo shodit pár kil, měla jsem je za chvíli zpět. Na internetu jsem ale narazila na ketonovou dietu, která měla pozitivní ohlasy a pomáhá ke zdravějšímu stravování.  Dlouho jsem porovnávala různé značky mezi sebou, protože na trhu jich už je široké množství. KetoMix mne ale zaujal přehlednými stránkami a příjemnou komunikací s poradkyněmi.

Výzva na 3 měsíce

Před sebou jsem měla velký cíl, a tak jsem zvolila velký balíček na 4 týdny rovnou třikrát a pustila se do toho. Naučila jsem se pravidelné stravě, hlavně snídat, což jsem dřív nedělala a nyní si bez snídaně neumím představit den. Přešla mě chuť na sladké a zlepšila jsem svůj pitný režim.

První týden

Byla jsem překvapená, jak rychle se moje tělo dostalo do ketózy. Třetí den jsem začala hubnout a když jsem se po týdnu postavila na váhu, nevěřila jsem svým očím! To mi dodalo obrovskou motivaci jít dál. Celý týden jsem pravidelně dodržovala pětkrát denně KetoMix jídlo. Vybírala jsem z koktejlů, které jsem dochucovala různými příchutěmi. Nejvíce mi chutnala jahodová 🍓. K obědu jsem si dávala omelety a když jsem byla někde na cestách, vzala jsem si proteinovou tyčinku. Také jsem během dne zobala zeleninu a oříšky. Hlad jsem vůbec neměla.

Tři měsíce utekly jako voda

Každým dnem jsem se cítila lépe a lépe, což mi potvrzovala i čísla na mé váze.  Dnes již pokračuji normální stravou a váhu si stále udržuji. Hodně jsem se inspirovala z KetoMix manuálu, kde je plno receptů a jídelníček po ukončení diety. Naučila jsem se přemýšlet nad tím, co jím. Okolí mne chválí a sama se cítím o hodně lépe.

 

 

STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY >>>
(klikněte ZDE pro slevu 22%)


1 komentář ke článku “Kateřina díky keto dietě zhubla již za 3 měsíce na svoji vysněnou váhu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *