Nezařazené

Můj pohádkový příběh

Cílová čára je pouze začátek úplně nového závodu.

 

Jmenuji se Angela a ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh. Možná někomu bude připadat neuvěřitelný, téměř pohádkový. Ano, je to pohádka. Pohádka o ztracených kilech. Pohádka, ve které dobro zvítězilo nad zlem, duch nad hmotou. Na začátku nebyl žádný důvod k dietě. Žila jsem si svůj pohodlný život manželky, matky a babičky. Jednoho dne přišla rána z čistého nebe a já si prošla velmi stresovou situaci.

 

Řekla jsem si: „Dost, takhle by to dál nešlo, úplně se zničíš.
Soustřeď se na sebe, začni se mít konečně ráda.“

 

Brouzdala jsem po netu a hledala vhodnou dietu. Četla jsem různé recenze, zkušenosti a zaujala mne ketonová dieta. Objednala jsem si rovnou balíček na čtyři týdny a šla jsem do toho.  Co mi u této diety maximálně vyhovovalo, je rychlá a snadná příprava. Zkoušela jsem kdysi různé diety, ale když jsem trávila spoustu času přípravou, časem mne to odradilo a nevydržela jsem.

 

Zde je super, že si mohu vzít jídlo sebou
a kdekoliv a kdykoliv si jej během pár minut připravit.

 

Když se mi téměř bez práce podařilo zhubnout první kila, byla jsem nadšená. Řekla jsem si, že jestli to tak půjde dál, bude to skvělé. Produkty mi chutnaly, nehladověla jsem, neměla jsem žádné chutě, prostě paráda.  Velkou motivací pro mne bylo sledovat úspěchy dalších bojovnic ve facebookové poradně, do které jsem po objednání dostala přístup – nebyla jsem na to tedy sama. Odměnila jsem se a koupila si něco nového na sebe. V šatníku jsem udělala pořádný průvan.

 

Po prvních měsících jsem měla váhu jako před deseti lety.

 

S poradkyní Monikou, se kterou se na FB radím, jsme se dohodly, jak nejlépe postupovat dal. Bylo 15. prosince a tak jsem se rozhodla pro 14denní pauzu. Dopřála jsem si vše, na co jsem měla chuť, dokonce i kompletní vánoční menu, a s Novým rokem se pustila opět do boje se svými kily. Věřím, ze se mi to s pomocí KetoMixu podaří.

 

Nyní máme od paní Angely zprávy, že si váhu pohodlně drží zdravou stravou a kila se nevrací. Celý KetoMix moc gratuluje!

 


STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY >>>
(klikněte ZDE pro slevu 500 Kč)

 


1 komentář ke článku “Můj pohádkový příběh

  1. Ketomix je super, jen se pevně rozhodnout a jít do toho! Mám za sebou 6 týdnů a 9 kg dole! Cítím se velmi dobře a pokračuji dál 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *