Nezařazené

Lenka: nadváha mě už netrápí

Můj příběh: Jmenuji se Lenka, je mi 27 let a v půli října jsem ukončila 4 týdenní 1. fázi s KetoMIXem. První 2 fotografie jsou z podzimu 2015. Během roku 2016 jsem část kil navíc zhubla, ale pak u mě nastalo extrémně stresové období, kdy jsem končila vysokou školu a do příprav na magisterské státnice mi zasáhlo úmrtí v rodině. Během tohoto období jsem běžně spala i 2-4 hodiny denně a obrovské vyčerpání jsem kompenzovala tím, co si unavené tělo žádalo – kalorickým jídlem, sladkostmi a kávou.

Proto jsem se v únoru 2017 opět nebezpečně zastavila na té stejné váze 97 kg. Tehdy jsem si řekla, že to takhle nemůže jít dál a od března 2017 jsem začala cvičit a upravila jsem jídelníček, ale zhubla jsem jen pár kilo a pak se mi váha zastavila úplně. Co mě ale „donutilo“ rozhodnout se pro tuto dietu byl můj zdravotní stav, který se neustále zhoršoval. Příšerné zažívací potíže, neustálé bolesti hlavy, migrény, únava, bolesti všude možně po těle…. Podle lékaře jsem měla vždy v normě tlak, cukr, cholesterol, takže jsem byla zdravá a tyto problémy jsem přičítala špatným stravovacím návykům. Tušila jsem, že za mými problémy stojí zejména vysoký podíl cukru ve stravě, a tak jsem začala hledat informace na internetu a narazila jsem na KetoMIX.

Ze dne na den jsem se rozhodla, že do toho půjdu, dám tělu tvrdý reset a očistím ho. Můj plán je, že až budu zařazovat ve 3. fázi zpět různé potraviny zjistím, které mi nedělají dobře a definitivně je vyřadím. Podařilo se mi zhubnout a ani jednou mě nebolela hlava, natož abych měla migrénu. Nejsem unavená, nebolí mě břicho, nebolí mě záda, zcela ustoupilo akné (méně se mi mastí pleť) a výrazně se omezily chutě na sladké. 1. fáze byla hodně těžká, protože jsem na začátku onemocněla chřipkou a dalších 14 dní mi bylo dost špatně od žaludku, takže jsem plán 100% nedodržovala, ale poctivě jsem si hlídala sacharidy, abych byla pořád v ketóze a snažila jsem se jíst minimálně 4 jídla od KetoMIXu denně. Po odeznění nemoci se vše výrazně zlepšilo.

Teď jsem ve 2. fázi a přidala jsem cvičení, protože mám v plánu ještě něco zhubnout a vytvarovat postavu.

Jsem šťastná, že jsem poslechla vlastní intuici a nenechala jsem se odradit některými zlými jazyky ve svém okolí. Věřím, že jsem se vydala správnou cestou a pokud máte pocit, že je můj příběh podobný tomu vašemu, dejte této dietě šanci. Výsledky opravdu stojí za to.

STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY >>>
(klikněte ZDE pro slevu 500 Kč)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *