Nezařazené

Lidé mě nepoznávají!

Během dvou let jsem z důvodu stresu a špatného stravování přibrala 30 kilo🙄. Snažila jsem se cvičit, upravit jídelníček ale nic nefungovalo.  U kolegyň z práce jsem viděla, že během krátké doby zhubly díky nízkosacharidové dietě. Měla jsem strach z jojo efektu a tak jsem čekala, co to s nimi udělá dál 😀. Ale ani po půl roce nepřibraly a stále si vedou skvěle. Tu samou dietu začala držet i moje maminka a výsledky měla také skvělé. A tak jsme do toho šly společně s kamarádkou. 

 

Objednaly jsme si KetoMix balíček na 4 týdny. Druhý den jsem už mohla dietu studovat. Zasílají manuál, kde je vše přehledně vysvětleno a dokonce je plný receptů pro inspiraci. Začala jsem na konci dubna 2018. První den byl velmi těžký, měla jsem neustálý hlad a bolela mě hlava. Cítila jsem, že tělo přechází do ketózy. Poradkyně mi ale vysvětlily, že tento stav je v první fázi normální a trvá obvykle 2 – 3 dny. Měly pravdu.

 

Zvládla jsem i oslavu čarodějnic. Místo masa jsem jedla opečenou cuketu a vůbec mi to nevadilo. Hodně jsem pila a jedla povolenou zeleninu. Po týdnu se dostavily první výsledky a už nebyl takový hlad. To nejhorší jsem měla za sebou.  První fázi jsem poctivě držela 2 týdny a druhou fázi 4 týdny.

Po šesti týdnech jsem měla dole 12 kg a přešla jsem na Low carb stravu, na které jsem dodnes. Za 6 měsíců mám dole 20 kg.  Z velikosti 46 jsem přešla na velikost 40 a vím, že to není konec. Před půl rokem jsem si nedokázala představit, že nebudu jíst pečivo, přílohy nebo sladkosti. Nic z toho mi ale nechybělo. A když nestíhám ráno snídat, dám si KetoMix koktejl. Tahle dieta mě nakopla a rozhýbala váhu, kterou se mi nedařilo shodit. Cítím se skvěle a velká změna je v obličeji, lidé mne nepoznávají. 

Co myslíte? Povedla se mi má proměna s KetoMixem?

STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY >>>
(klikněte ZDE pro slevu 500 Kč)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *