Nezařazené

Mahulena Bočanová: Dieta, do které jsem se zamilovala!

 Ještě před pár lety jsem diety vůbec neřešila. Nabrala jsem nějaká ta kila po těhotenství a ta po Star Dance rychle zmizela. Jenže příroda je neúprosná a s věkem ručička na váze pomalu stoupala. A tak jsem našla dietu, do které jsem se doslova zamilovala.

Když jsem dříve potřebovala shodit dvě, tři kila, tak jsem prostě týden nejedla. Což není pro hubnutí zrovna to nejzdravější. Vlastně dietu jako takovou jsem začala řešit poprvé na podzim 2017. To jsem zjistila, že se po letní pohodičce vejdu jen do jednoho z divadelních kostýmů.

Právě po tomto létě jsem byla u své kadeřnice. Vypadala báječně. To ona mi řekla o KetoMIX dietě. Žádná dřina ve fitku, pravidelné jídlo a přesto hubnete? Jen tím, že do sebe necpete cukry? Zdálo se mi to skoro nemožné, jenže na ní jsem viděla výsledek. A tak jsem KetoMIX zkusila.

Denně jíte pět jídel a k tomu půl kila zeleniny a ořechy.  Takže hlad nemá šanci. U jídel máte vždy na výběr podle vlastní chuti nebo času. Mě vyhovují polévky a koktejly, které jsou hotové za pár minut. Takže je s sebou beru, když natáčím nebo moderuji. Je to super jídlo na cesty. Bezvadné jsou taky tyčinky. Když mám čas, tak si připravuji omeletu. Palačinky nebo pudink sladím čekankovým sirupem a  ujíždím na KetoMIX chlebu a houstičkách.

Za dva měsíce jsem již viděla první výsledky. Šlo to samo. S touhle dietou je jen na vás, kolik kilo shodíte. Já byla spokojená. I když to bude víc nebo míň, taky nevadí. Nehroutím se z kila nebo dvou navíc. Chci se cítit v pohodě a být sama se sebou spokojená. To je, o co mi jde.

Já jsem typická ryba a miluji jídlo i pití. Jsem požitkář.  Ale u KetoMIXu se mi nestalo, že by mi něco nechutnalo. Jídla se dají různě vylepšovat. Do polévek přidávám zeleninu. Do omelet třeba kysané zelí. Z proteinu a ořechů se dají péct opravdové sušenky. Na facebookové skupině KetoMIXu najdete desítky receptů. Třeba i proteinový knedlík. A co mě osobně dostal, jsou nízkosacharidové čokolády, které KetoMIX nabízí. Někdy mám pocit, že vlastně žádnou dietu nedržím. Nemusím počítat kalorie ani se hýbat, když nemám chuť. Jsem skoro závislá na koktejlu s jahodovou příchutí. Ten s sebou beru všude.

 

Navíc vás KetoMIX naučí přemýšlet o tom, co jíte. Najednou vidíte, v čem všem je cukr. Zjistíte, že i jídla, která se navenek tváří jako zdravá, jsou plná umělých sacharidů. A teď, když KetoMIX na trh uvedl i vlastní nízkosacharidové víno, už mi nechybí vůbec nic. Nevěřila byste, jak deci vína denně dokáže dietu zpříjemnit. Zde přikládám odkazy na balíčky, díky kterým jsem zhubla:

 

STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY >>>
(klikněte ZDE pro slevu 500 Kč)

 


4 Comments on “Mahulena Bočanová: Dieta, do které jsem se zamilovala!

  1. Ano, skutečně Keto Mix funguje, vyzkoušeli jsme tuto dietu s manželem už 2krát a kila postupně ubývala. Je nám oběma více než 60 let, a Keto dieta nezaručuje hubnutí u starších ročníků, ale nám to perfektně fungovala. Ale jak mile jsme dietu porušili a snědli něco sladkého, hubnutí se na den zastavila a jsme nezaznamenali žádný pokles na váze. Je nám oběma přes 60 let a KetoMix dieta nezaručuje hubnutí u starších ročníků. Ale nám to perfektně fungovalo, všem to doporučujeme. Po ukončení diety se naučíte stravovat podobným způsobem a vymýšlet si dietní jídla z kupovaných potravin, a hlavně pravidelně jíst po 3-4 hod. Všem držíme palce!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *