Nezařazené

Jak hubnul moderátor Frekvence1

Na jaře jsem měl sám sebe už plné zuby. Když jsem si zavazoval tkaničku, předkláněl jsem se přes, obrazně řečeno, basketbalový míč. Byl jsem unavený. Na to jít si zaběhat jsem buď neměl čas anebo náladu. Věděl jsem, že se sebou musím něco udělat. Jsem chlap a jako každej chlap jsem trochu ješitnej.

 

Nelíbila se mi představa, že mám na břiše pneumatiku, která mě omezuje. Že funím do schodů vedle mladé, štíhlé kolegyně.  A tak jsem si řekl, že do toho půjdu.

 

Nikdy jsem žádnou dietu nedržel. Nikdy jsem neměl pocit, že bych měl. S mým životním tempem jsem s kily navíc neměl problém. Byl jsem štíhlý. Moje stravování bylo ale katastrofální – skoro jsem nejedl. A do toho občas nějaké pivo nebo něco tvrdšího. Klasické doplňování energie tím nesprávným způsobem. A tak jsem si zadělal na absolutně zpomalený metabolismus. Cokoli jsem do těla „poslal“, usadilo se.

 

 

Potřeboval jsem něco, co bude fungovat a čemu budu věřit.

Když jsem se rozhodl zhubnout, věděl jsem, že sám to nedokážu. Rozhodně jsem neměl čas ani chuť počítat kalorie a podle toho vařit. To mě nebaví. Potřeboval jsem něco, co bude fungovat a čemu budu věřit. A hlavně, nezabere mi to čas! Toho mám fakt málo. Takže jsem se spojil s odborníky, kteří mi vysvětlili, co je ketonová dieta. Jde vlastně o proteinovou dietu s velmi omezeným příjmem sacharidů. Jejich popis diety mi připadal naprosto logický. Ve chvíli, kdy výrazně omezíte cukry, začne vaše tělo produkovat ketony. Což jsou látky, které si tělo vytvoří z tukových zásob a použije je jako zdroj energie místo cukrů. Tahle jednoduchost mě ohromila. Jasná logika, která musí fungovat. Tak jsem do toho šel. A navíc jsem si na sebe ušil bič. I když mám poměrně silnou vůli, rozhodl jsem se podělit o svoje hubnutí i s posluchači Frekvence 1. To kdyby mě náhodou přešla motivace a já chtěl zhřešit. Což se ale nestalo.

 

 

Bál jsem se, že budu mít hlad nebo že mi jídla nebudou chutnat. Prostě, že vyleze nějaký strašák ze skříně. Ale nevylezl. V první části diety jsem si ujížděl na koktejlech. Voda, protein, příchuť, rozmíchat v šejkru a máte plnohodnotné jídlo. Absolutně ideální do práce nebo na cesty.  A hlavně – bez vaření. Horší pro mě byla konzumace zeleniny. Musel jsem se hodně „kousnout“ Ale i to jsem se naučil. No, a když jsem zjistil, že i polévky a kaše se připravují takhle jednoduše, nebylo co řešit. I omelety jsou na přípravu jednoduché, trochu jako míchaná vajíčka.

Prostě pro línýho mužskýho ideální.

 

Jestli mě něco na dietě překvapilo, byla to rychlost, jakou šla kila dolů. Už za chvíli mi byly volné džíny v pase. A ještě jedna věc, která mi vyrazila dech. Ten příval energie, kterou jsem najednou měl. Bál jsem se, že budu unavený, protivný, nebudu zvládat. Ale opak byl pravdou. Ve chvíli, kdy tělo přeskočilo do módu „už jsem v ketóze“, jako by dostalo energetickou injekci.

KetoMIX mi ukázal cestu, že jíst se má pravidelně. Že máte přemýšlet o tom, co a kdy jíte.

 

Začal jsem chodit běhat, protože když jsem o tolik kilo lehčí, je to snazší. Váhu si držím, žádný jojo efekt se nekoná. Což je pro mě důkaz toho, že hubnout s KetoMIXem bylo super rozhodnutí.

Doporučil bych KetoMIX každému, kdo se nemůže rozhoupat a začít hubnout. Každému, komu se nechce, nebo třeba nemůže cvičit. Každému línému chlapovi, který nechce kaloricky vařit (jako já) a přitom jíst kvalitně a hubnout.

STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

 

 


1 komentář ke článku “Jak hubnul moderátor Frekvence1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *