Nezařazené

Nikdy není pozdě na změnu!

Je pro Vás těžké rozhodnout se pro nějakou dietu? Nemáte dostatečnou motivaci nebo podporu? Co když vyhodíte hodně peněz za něco, co nebude fungovat? Udělejte si chvíli čas a přečtěte si příběh Františky, která získala odpovědi na všechny tyto otázky.

Jmenuji se Františka a je mi 48 let. Při mé výšce 164 cm se má váha vyšplhala na 80 kg. Od svých 18 let jsem pracovala jako servírka v restauraci s kuchyní. Při pravidelném pohybu, stravě a spánku jsem mohla sníst cokoli a nebylo to na mě znát. To se ale změnilo. Začala jsem pracovat v sídlištní pivnici bez kuchyně a moje stravovací návyky vzaly za své. Nebyl čas se najíst, a když už byl, tak se strava skládala převážně z pečiva a uzenin. Večeře po práci bývala v rychlém občerstvení nebo jen tak něco do ruky na benzínkách. K tomu pokaždé Coca Colu a bylo na problém zaděláno.

Největší zlom a skok váhy nastal když jsem pivnici odkoupila a začala podnikat. To ještě více prohloubilo špatné návyky a o pravidelném spánku nemohla být ani řeč. Celý den bez jídla a v noci přejídání. Po čase začal být můj nový režim znát i na mé váze.

Po dlouhé době jsme s manželem vyrazili na dovolenou, a když jsem se viděla na fotce v plavkách, úplně jsem se zhrozila a začala se stydět za svůj vzhled. Ani v těhotenství jsem neměla takové břicho! Zmohutněly mi ruce a v obličeji jsem byla plnější. Prohlídka u lékaře nedopadla nejlépe, vysoké hodnoty u všech testů. Přidávaly se bolesti nohou, kloubů, při chůzi do schodů jsem se zadýchávala. To byla poslední kapka a rozhodla jsem se pro změnu.

Když chodíte kolem obchodů, kde jste si kupovali velikost S a najednou se přehoupnete do velikosti XXL, není asi něco v pořádku.

 

Začala jsem tedy hledat inspiraci na internetu, ale vše bylo časově náročné a příprava jídel při mém pracovním vytížení nebyla možná.

Jednoho dne jsem narazila na ketonovou dietu. Nevěřila jsem tomu. Jen reklamní trik. Týden jsem ve facebookové KetoMix poradně sledovala příspěvky, recenze a zkušenosti lidí. Kontaktovala jsem je, abych se dověděla více informací, a objednala si startovací balíček.

 

Start 80 kg

Balíček dorazil do 3 pracovních dnů a hned jsem začala s hitem nízko sacharidová dieta. Měla jsem letět s manželem na dovolenou a chtěla jsem mít dole alespoň 5 kg. Byla jsem překvapená, že jídla jsou chutná a nenáročná na přípravu. U této diety v tom nikdy nejste sami! Stále jsem sledovala příspěvky ve skupině, jak si co vylepšit a čím ochutit.

Manžel mi byl velkou oporou a ve všem mne podporoval. Když jsme odlétali na dovolenou „all inclusive“, měla jsem ještě o pár kilo méně, než jsem původně chtěla!! Také nastaly velké obavy, zda se mi váha na dovolené nevrátí zpět. Režim 5 x denně jsem moc nedodržovala, ale jedla jsem hodně ryb, zeleniny a dostatek tekutin. Po návratu z dovolené jsem byla překvapená! Váha zůstala na čísle jako při odjezdu. Začalo si všímat i okolí. Byla jsem šťastná, že jsem to dokázala.

Do I. fáze, jsem se již nevrátila protože jsem věděla, že už to dám. Střídala jsem II. a III. fázi. Začala jsem se zajímat o zdravou výživu a sleduji složení potravin. KetoMix je stále pro mne na prvním místě. Bez jejich koktejlů si nedokážu představit ráno. Dle manuálu a receptů jsem se naučila připravovat obědy a večeře. Váha šla stále dolů. Začala jsem úplně nový životní styl.

 

Po pár měsících, jsem se dostala na svou vysněnou váhu. Produkty KetoMIX používám už jen výjimečně a váha stále zůstává stejná.  Zdravotní problémy zmizely a hodnoty po lékařské prohlídce jsou v pořádku.

Chtěla bych poděkovat všem za podporu. Nikdy není pozdě začít se změnou. Ketonová dieta je skvělý pomocník v nastartování. Úbytek kil vám vrátí sebevědomí a budete se cítit skvěle, tak jako já 🙂

STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY >>>
(klikněte ZDE pro slevu 500 Kč)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *