Nezařazené

Teď se cítím skvěle

Milé čtenářky a čtenáři, ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti s ketonovou dietou a popsala svůj malý hubnoucí příběh.

Je mi 54 let a vážila jsem 76,5 kg. Musím ještě podotknout, že jsem vychovala 6 svých dětí a dnes už jsem několika-násobná babička. Začalo to asi před 2,5 měsíci, kdy jsem se podívala do zrcadla, a sama sobě jsem se vůbec nelíbila. Jak bych se mohla líbit svému mladšímu partnerovi?, říkala jsem si. A tak moje rozhodnutí bylo zhubnout a dostat se zase do formy.

Ze začátku jsem proto začala chodit cvičit a do solárka. Hubnutí se trochu nastartovalo, ale pořád to nebylo ono a času také není tolik, co by bylo třeba. Jednou jsem si na Facebooku přečetla informace o ketonové dietě a řekla si, že do toho půjdu. Pročetla jsem si na internetu spoustu informací a byla jsem velmi překvapená, když jsem zjistila, kolik celebrit díky této dietě zhublo! Také jsem se poptala těch, co už to zkusili v mém okolí. Zkušenosti byly až neuvěřitelně skvělé.

A tak bylo rozhodnuto. Nakoupila jsem vše, co bylo třeba a nechala si poradit, jaký dietní program zvolit. V průběhu prvních dnů když jsem si s něčím nebyla jistá, tak mi ochotně v poradně poradili. S nabízeným jídlem jsem neměla problémy, příchutě skvělé, též i polévky – no prostě nelze nic těmto výrobkům vytknout.

Vše pro mě chutné a hlavně zdravé. Ráda i po ukončení diety nějaké toto mé oblíbené jídlo pro zpřestřní zahrnu do svého běžného stravování.

Dnes jsem po mém hubnoucím programu a cítím se o 10 let mladší! I okolí mi říká, že mi to teď sluší, ale hlavně je se mnou spokojen můj přítel, pro kterého jsem to vše začala – a to je pro mě nejdůležitější.

Tak milé dámy a pánové, s chutí do hubnutí a uvidíte, jak vás to změní – nejen na povrch, ale i uvnitř!

STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY >>>
(klikněte ZDE pro slevu 500 Kč)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *