Nezařazené

Zhubla jsem na svoji vysněnou váhu

Začínala jsem na 62 kg. Jsem malé postavy, měřím pouze 160 cm, proto je na mne každé kilo navíc vidět. Dnes jsem na sebe pyšná, protože jsem se dostala na váhu, kterou jsem měla na střední škole!

Můj sen se stal po dlouhých osmi letech skutečností. Díky nízko sacharidové dietě mám zase váhu, kterou jsem měla naposledy na střední škole. S dietou jsem začínala na 62 kg, které se mě držely už mnoho let.  Vím, že si spousta z vás řekne, že váha 62 kilogramů není nic tak hrozného, ale pokud měříte 160 cm, je u vás každé kilo navíc dost znát. Také se mnohem hůř hubne z menší váhy než z velké nadváhy. Když člověk začíná na vyšší váze, bývá úbytek  zpočátku rychlý a člověka to motivuje. Mně to šlo vždy velmi pomalu.

Kila, která mi zůstala po porodu nešla vůbec shodit. Zkoušela jsem Dukanovu dietu, dělenou stravu, půsty nebo diety pro sportovce. Vše zabralo pouze na chvíli. Zhubla jsem pár kilo, váha se zastavila nebo se mi rychle vrátila zase zpátky.

KetoMIX mi pomohl rychle zhubnout, neumřít hlady, dostat do těla potřebné dávky živin, vitamínů a ještě se naučit jíst pravidelně pětkrát denně. Jídla na přípravu byla velmi rychlá. Ve druhé fázi jsem vařila už 2 jídla sama. S manuálem, který je plný receptů to šlo skvěle.

Zhubla jsem na svoji vysněnou váhu

Díky KetoMIXU se mi podařilo mimo kilogramy přijít i o nějaké ty centimetry.

– 8 cm pas

– 8 cm boky

– 6 cm stehna

Momentálně jsem v udržovací fázi a váha se drží, dokonce ještě o půl kilogramu klesla. K zachování pěti jídel denně mi pomáhají koktejly, které si dávám ke svačině. Jsem opravdu velmi nadšená a doufám, že se takto udržím co nejdéle. Děkuji všem kolem mne za podporu a děvčatům z poradny na Facebooku za rady a recepty.

STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>

VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY >>>
(klikněte ZDE pro slevu 500 Kč)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *