Nezařazené

Moje sebevědomí vzrostlo

Je mi 47 let a pracuji jako zdravotní sestra. Mám tři zaměstnání a také studuji vysokou školu. Při této vytíženosti, kdy jsem neměla čas na vaření jídel, jsem přibrala na váhu 90,6 kg. Celý den jsem se nestíhala najíst, dorazila jsem domů pozdě večer a snědla vše, na co jsem přišla. Váha mi ztěžovala život. Zadýchávala jsem se, vysoký tlak, glykémie. Cítila jsem se hrozně.

Marně jsem zkoušela všechny možné diety, cvičila. Zhubla jsem maximálně pár kilo a váha se zastavila. To mě vůbec nemotivovalo, a tak jsem se najedla a vždy zpátky přibrala.

Na internetu jsem narazila na super dietu, která se skládá z koktejlů, kaší, polévek, omelet a palačinek. Váhala jsem, přišlo mi to drahé a nevěděla jsem v tu dobu, zda skutečně funguje. Byla jsem tak nešťastná ze své váhy,  že jsem se nakonec rozhodla zakoupit balíček na 4 týdny.

Bála jsem se, že budu mít hlad,  vše jsem ale dodržovala, jedla každé tři hodiny a jídla mi chutnala. Gulášovou polévku jsem si vždy trochu ochutila česnekem, petrželkou nebo pórkem.

Podařilo se mi konečně zhubnout, ne pořád jen hubnout! Byla jsem nadšená!!!

Chtěla jsem ale zhubnout víc, a tak jsem si koupila další balíček. V první fázi jsem nakonec na svoji cílovou váhu opravdu zhubla. Pokračovala jsem dále druhou fází, přidala maso, vajíčka, sýry a váhu si nyní takto udržuji.

Stále si dávám 1 – 2 ketojídla za den, z důvodu nedostatku času. Kupuji si koktejly, zeleninové polévky a jím doporučená jídla. Naučila jsem se pravidelně jíst, pít a teď se cítím skvěle, stouplo mi sebevědomí, nefuním a nepotím se. Kupuji si oblečení, které se mi líbí, ne které mi schová špeky. Jsem za to moc ráda.

Dnes nedám na KetoMIX dopustit, změnilo mi to život. Zhubla jsem díky těmto balíčkům:

STARTOVACÍ BALÍČEK NA 7 DNÍ >>>


VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY >>>
(klikněte zde pro slevu 500 Kč)

 


2 Comments on “Moje sebevědomí vzrostlo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *